KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13693263
nr 1369 3263
Johan Kindborg
(1861-1907), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 13x30 cm
Johan Kindborg, född 1861 i Stockholm, död 1907, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:43:10
18/12 05:42:46
18/12 05:43:23
Johan Kindborg
Läs mer om Johan Kindborg